דבר מנהלת הבית

חברות וחברים יקרים,

זהו, נשרקה שריקת הפתיחה לחופש הגדול. נכון, עדין יש קייטנות, אבל בעיקרון הילדים יצאו לחופשה. חופשה לילדים = שעות נוספות להורים. ושעות נוספות להורים = תעסוקה נוספת לסבים.

גם אנחנו, בבית הלוחם ת"א, מתגייסים כמו בכל שנה להיות חלק ממערך הפעילויות בקיץ
בעיקר עבור הילדים הצעירים.

בחוברת תמצאו את תכנית הקיץ במועדון הילדים. אתם מוזמנים לתלות אותה על המקרר ולנצל כל שעה לפעילות מקסימה עם הילדים. מה למשל? שעת סיפור, סדנת אפייה, יצירה, משחקיית מחשבים, משחקיה לקטנטנים, מתנפחים רטובים ועוד ועוד. בריכת הפעוטות פתוחה, כמובן, עבור הילדים עד גיל 6 וגן השעשועים הצבעוני אף הוא עומד לרשות הילדים.

בקיץ בית הלוחם ת"א מלא, בעיקר בסופי שבוע, עד אפס מקום. אנחנו עושים את המיטב על מנת לספק לכם מקום נעים, נקי ומלא תוכן. מכם אנו מבקשים, למען בטיחותכם, הישמעו להוראות המצילים בבריכה, להנחיות המנהלים התורנים והתחשבו גם ברצונותיהם של חבריכם. בבית הלוחם ת"א חברות קרוב ל- 6,000 משפחות שהן כמעט 11,000 איש (בני/בנות זוג
וילדיהם).

נכון, לא כולם באים ביום אחד, גם לא ביומיים. ועדיין, מספר הנכנסים לבית על בסיס יומיומי הוא עצום (לעיתים אלף כניסות ביום ובסופי שבוע אף יותר). צוות בית הלוחם מונה אנשים ותיקים ומאד מסורים כי במקום כמו זה עובדים אנשים מעורבים, שאכפת להם ועושים את מלאכתם מכל הנשמה. ולכן, חשוב שבכוחות משותפים, צוות וחברי הבית נשמור כולנו על המקום הזה שכל כך יקר ללב כולנו.

ובהזדמנות זו ברצוני להקדיש כמה מילים לאנשים יקרים: השומרים שלנו בשער. אלה האנשים שעומדים יום יום, קיץ, חורף, גשם או חמסין בפתח בית הלוחם ומקפידים שייכנסו לבית רק מי שזכאים לכך. הם סופגים, לצערי, את הכעסים ומצבי הרוח של כל הבאים בשער. עצרו בבקשה לרגע, הביטו בהם. מדובר באנשים מבוגרים, בעלי משפחות שרוצים להביא פרנסה
לבתיהם ומוטל עליהם למלא את תפקידם בנאמנות ובדייקנות. תראו אותם, תחשבו בבקשה עוד שנייה לפני שתתרגזו עליהם, תזכרו שהם עושים עבודתם נאמנה אך ורק כדי שלכם, חברי בית הלוחם ת"א, יהיה כאן בטוח יותר ונעים יותר.

לסיום, מאחלת לכולנו קיץ נעים ובטוח, נהגו בזהירות בדרכים ושימרו על הילדים.


בברכה,

אורה חיון
מנהלת בית הלוחם ת"א