דבר מנהלת הבית

חברות וחברים יקרים,

לאחר 16 שנות עבודה כמנהלת בית הלוחם, מתוכן כשלוש עשרה בבית הלוחם ת"א, רוצה לומר תודה ולהיפרד.
לפני כחמישה חודשים פניתי למנכ"ל הארגון והבעתי את רצוני לצאת לגמלאות בסביבות פסח הקרוב.

לנהל בית לוחם זו שליחות וייעוד. עשיתי זאת בהנאה ומכל הלב לאורך השנים. המסגרת מורכבת ודרושים היו גם גמישות וגם עמידה בנהלים. מרקם החברים בבית הלוחם הוא מאד מגוון מבחינת הגילאים, דרגות הנכות ותחומי העניין. השתדלתי, יחד עם הצוות, לתת מענה למכנה המשותף הרחב ביותר של חברי הבית. והיום, בהגיעי לגיל פרישה (אם כי מוקדמת..) הגעתי למסקנה שזה הזמן הנכון להתפנות ולהקדיש את הזמן לילדי, לנכדי וליוסי, בן זוגי, שהדביק אותי באהבתו לטיולים והרפתקאות.

במהלך השנים הגענו, בבית הלוחם ת"א, להישגים מרשימים שכוללים פעילות מגוונת ופרויקטים משמעותיים ששיפרו ללא הכר את חווית הפעילות של החברים (צעירים ומבוגרים כאחד) ובני משפחותיהם. התקציבים הלכו וגדלו לטובת פרויקטים, הרחבת הפעילות והדאגה לרווחת החברים.

צוות בית הלוחם ת"א, לו אני נוהגת לקרוא "הצוות שלי" ואותו אני מעריכה ואוהבת בכל ליבי, מורכב מאנשים נפלאים שעובדים בסינרגיה מצוינת. יש בצוות הבית נכי צה"ל, נשים, גברים, צעירים יותר וצעירים פחות וכולם כאחד מנוסים, מקצועיים ונותנים את כל הלב. זהו צוות מעולה שימשיך את הדרך ואני בטוחה ביכולותיו של כל אחד ואחת להמשיך ולהצטיין.

האתגרים והמשימות לא הסתיימו, אך אני מרגישה שזה הזמן הנכון להעביר את השרביט למנהל שיבוא אחרי ואתם, חברי הבית, תמשיכו לקבל את השירות המיטבי ותוכלו להמשיך וליהנות מכל הטוב שהבית הזה מציע לכם ולבני משפחותיכם.
זו ההזדמנות להודות לחיים בר, יו"ר הארגון, על שיתוף הפעולה, לחיים רונן המנכ"ל שליווה וגיבה ומעולם לא שמעתי ממנו את המלה "לא" אלא רק "רוצי קדימה..."

תודה לדר' גדעון שחר, יו"ר ההנהלה, שידע לנווט ולהוביל בחכמה רבה את עבודת ההנהלה ולהיות שותף פעיל.

מאחלת לכולנו רק בריאות טובה ושמחת חיים.

בברכה,

אורה חיון
מנהלת בית הלוחם ת"א