בית הלוחם תל אביב
  I   קצת עלינו  I   טיפולים  I   אגף חברה ותרבות  I   ספריית בית הלוחם  I   אגף ספורט  I   מועדון צעירים  I   שעות פעילות  I   לוח אירועים  I   טלפונים  I   מפת הגעה  I  

    לוח הודעותאלבומי תמונות         ארכיון וידאו

    כללי
   דבר מנהלת הבית
   הנהלת הבית
   יעדיים מרכזיים
   מסעדה ושירותי נוחות
   מחלקת חברים
   אגף אחזקה
   ספר טלפונים

חוברת החוגים         מידעון בית חם
אגף תרבות
טיולים  I שבת תרבות  I גילאון  I ילדים  I תערוכה  I חוגים
אירועים מרכזיים
חדשות בית הלוחם
7 June 2015
מדליית זהב לנבחרת הנשים בכדור שער במשחקים העולמיים לעיוורים שהתקיימו בסיאול, דרום קוריאה
נבחרת הנשים של ישראל בכדור שער לעיוורים ולקויי ראייה, רשמה הישג מרשים במאי 2015, כשזכתה במקום הראשון, במסגרת תחרויות אליפות העולם לעיוורים ובעלי לקויות ראייה, שנערכו בסיאול. במשחק הגמר גברו נשות הנבחרת על נבחרת סין החזקה, בתוצאה : 1-4 .
קרא עוד >>>
10 May 2015
מסע אופניים 'נעים על גלגלים' 2015
ביום שבת 28/3/15 קיים בית הלוחם מסע אופניים המסורתי "נעים על גלגלים" בצפון הנגב באזור המועצה האזורית אשכול. זו השנה התשיעית ברציפות שאנו מקיימים את המסע הייחודי הזה בו השתתפו חברים מבתי הלוחם ת"א, חיפה, ירושלים ובאר שבע.
קרא עוד >>>
28 April 2015
בית הלוחם ת"א אלופת המדינה
הקבוצה של המאמן אריאל אוטולנגי ניצחה הערב 63:53 את בית הלוחם חיפה והשלימה ניצחון חלק 3-0 בסדרת הגמר של ליגת העל בכיסאות גלגלים. ברק חצור ששיחק מול האקסית הצטיין בשורות ת"א, יניר עוז בשורות חיפה. לבית הלוחם ת"א מדובר באליפות שמינית, ובעוד שבוע בדיוק תוכל להשלים דאבל כשתשחק בגמר הגביע מול איל"ן ר"ג.
קרא עוד >>>
16 March 2015
טורניר בתי הלוחם בחץ וקשת
כמידי שנה מתקיים טורניר בתי הלוחם בחץ וקשת. טורניר זה הפך כבר למסורת. מטרת הטורניר היא בעיקר גיבוש הקשתים משלושת בתי הלוחם שנחשבים כמועדון אחד באגוד הקשתות.
קרא עוד >>>
2 February 2015
רץ עם הרוח: שיא ישראלי לגדי ירקוני במרתון טבריה
גדי ירקוני, רץ שאיבד את ראייתו לפני 20 שנה בלבנון בהתקלות עם מחבלים חצה את קו הסיום במרתון טבריה בתוצאה שהרבה אנשים שרואים אפילו לא חולמים להשיג. גדי שבר את השיא הישראלי השייך גם לו ביותר מ 6- דק' כשקבע 2:48:56 שע'. השיא הקודם אותו שבר גדי הקנה כזכור את השתתפותו באולימפיאדת לונדון בקיץ 2012 .
קרא עוד >>>
29 December 2014
תחרות קליעה ידידותית לצעירי בית הלוחם
במהלך חודש נובמבר התקיימה במטווח בית הלוחם ת"א, תחרות קליעה לצעירים, במטרה לאפשר להם הכרות קרובה ובלתי אמצעית עם חוג הקליעה בבית הלוחם. התחרות התבצעה ברובה אויר למרחק 10 מטר, במספר מקצים, בהם ירה כל משתתף מספר כדורי איפוס ולאחריהם 15 כדורים למניין.
קרא עוד >>>
אגף ספורט
כושר גופני  I שחייה  I ריקוד ותנועה  I קבוצות  I חוגים
אירועים מרכזיים

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.