חדשות בית הלוחם ת"א

תערוכת סדנת פיסול באבן בפורטוגל

14/ 1/2018

שישה פסלים וחברי הבית מהחוג לפיסול באבן (אהרון שילה, זאב אלטבוים, חיה פרי ליברמן, צילה דסקל, רונית טסלר עדן ושמחה כליף שובל), בהדרכת שלומית אברבוך, פסלת ומורה לפיסול באבן בבית הלוחם, התארגנו להרחבת אופקים והתנסויות חדשות, לעבוד בסדנה של הפסל Moises Preto Paulo, בקרבת סינטרה שבפורטוגל.

סדנת יצירה בצורפות בהדרכת נילי ליאור

11/ 1/2018

פעילות חדשה בבית....סדנת יצירה בצורפות בהדרכת נילי ליאור - צורפת אמנית. סדנת פרצופים מחוטי מתכת. במפגש אחד יצרו החברים משפחה של פרצופים שונים ומשונים, פרצופים עם הבעה וקריצה שהמתאימים לתליה על קיר או שולחן.

זכינו!!! - ספורטיאדת ביליארד - 2017

13/ 12/2017

במהלך חודש דצמבר התקיימה ספורטיאדה ה – 37 לענף הביליארד. השתתפו 16 נבחרות מכל רחבי הארץ. נבחרת בית הלוחם תל אביב מונה 6 שחקנים בהדרכתו של המאמן והרכז: דוד ויצמן. שמחים לבשר כי במסגרת התחרויות זכינו בפרסים...

קבוצת התיאטרון של בית הלוחם זכתה בשני פסטיבלים עם ההצגה "המוגבלים"

30/ 11/2017

קבוצת התיאטרון של בית הלוחם תל אביב השתתפה בשני פסטיבלים עם המחזה המוגבלים – מחזה מאת גור קורן. בפסטיבל "כל הארץ במה" זכתה ויטל זינגר בפרס השחקנית המצטיינת של הפסטיבל ובפסטיבל "סתיו תיאטרוני" זכתה ההצגה בפרס ציון לשבח והן בפרס השחקנים המצטיינים.

בית הלוחם תל אביב מארח את נגני תזמורת חיל האוויר של מינסטר – גרמניה

21/ 11/2017

במסגרת פעילות שבת תרבות שהתקיימה בתאריך 18.11.17 התארחה תזמורת חיל האוויר של מינסטר – גרמניה שהנעימו את זמנם של חברי הבית ביצירות קלאסיות מגוונות.

כנס מקהלות וחבורות זמר בסימן הצדעה ליוצר עוזי חיטמן

21/ 11/2017

כנס מקהלות וחבורות זמר בסימן הצדעה ליוצר עוזי חיטמן , התקיים לאחרונה בבית הלוחם תל אביב. התארחו בכנס חבורות ומקהלות של בתי הלוחם: תל אביב, באר שבע, ירושלים וחיפה.