אודות דבר מנהל הבית

ביטאון הלוחם
ביטאון הבית

מוזמנים לצפות בגיליון האחרון של הביטאון

הקש/י על התמונה כדי לדפדף בעיתון באופן וירטואלי

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לאירגון
תרמו לארגון נכי צה"ל
ארגון נכי צה״ל
בואו עשו לנו לייק בפייסבוק

חברים יקרים,

אני שמח ומתכבד להגיש לכם את דבר מנהל הבית לחודשים מרץ-אפריל, חודשי החגים, האביב וההתחדשות.

גם אצלנו, בבית הלוחם בתל אביב, אנו מצויים בתקופה של התחדשות ושינוס מותניים לקראת החודשים הקרובים, חג הפורים, חג פסח והקיץ, הבאים עלינו לטובה.

נעדכן, כי בימים אלו סיימה הועדה לאיתור מנהל חדש לבית הלוחם בתל אביב את עבודתה והגישה את המלצותיה לוועד הארצי. אני שמח לבשר לכם כי מר טל דנציגר נבחר לתפקיד מנהל הבית. נאחל לו הצלחה רבה בתפקיד! כמו כן, אנו רוצים לאחל בהצלחה בהמשך הדרך לנעמי קרן, רכזת התרבות ומועדון גיל און שסיימה בימים אלו את עבודתה בבית הלוחם. מחליפתה, טל רשף, נכנסה לעבודה במלוא המרץ ועם אנרגיות חיוביות וחיוך רחב. נאחל גם לה הצלחה רבה!

בימים אלו הסתיים שדרוג מתחם המשחקייה בבית הלוחם, שהתבצע בצורה ייחודית. העבודה נעשתה על ידי חברות הסדנא DIY “עשי זאת בעצמך”, בהשתתפות נשות הבית. בהנחייתה של יולי ימין, נצבעו קירות המשחקייה, נבנו ארגזי אחסון צבעוניים ומדפים ואקססוריז מתאימים שולבו.

אנו עומדים בפתחו של יום האישה הבינלאומי, ובית הלוחם בתל אביב שמח להזמין את הנשים לאירוע מיוחד. הערב ייפתח בקבלת פנים בליווי יין ונשנושים ולאחר מכן תתקיים הרצאה של השחקנית והמגישה עדן הראל, שתשתף את הנשים על מסע חייה המרתק. בחלקו השני של הערב יתקיים מופע בידור על נשים, גברים ומה שביניהם, עם השחקנית רינה פדווה. שדרת דוכנים מיוחדת תוקם בלובי המרכזי החל מהשעה 16:00.

החג השמח בשנה, פורים – כמעט כאן! השנה נחגוג את אירועי פורים במסיבת פורים באווירת שנות ה – 60. המסיבה תתקיים במוצ”ש 7/3 . אנו מזמינים אתכם להגיע מחופשים. יהיה שמח! הילדים יהנו ממגוון פעילויות פורימיות החל מיצירה, אפייה, פעילות ספורטיבית ומופע קרקסי עם הרבה צחוק, הומור, מוזיקה וליצנות.

בעוד כחודש וחצי נציין את חג הפסח ומיד לאחריו את אירועי הזיכרון והעצמאות ה- 72 למדינת ישראל.
בחג הפסח הבית יהיה פתוח וימשיך לתת את שרותיו במתכונת שבת וחג לחברים.

אירועי יום הזיכרון יצוינו השנה במגוון פעילויות, הכוללות הרצאות, תערוכות ואירועים ייחודיים.
חגיגות עצמאות יתקיימו השנה במתכונת שונה משנים קודמות. במת המופעים תוצב באולם הספורט, ותכלול תוכן אמנותי מוביל לכל המשפחה, ואילו חצרות ואולמות הבית יציעו פעילות נופש פעיל ומגוון לכל הגילאים.

בחודש מאי נארח שוב את חברינו הווטרנים מאנגליה, הפעילויות הרבות שאנו עושים אתם מביאים לשיתוף הפעולה בין הווטרנים מאנגליה ובין ארגון נכי צה”ל ובית הלוחם, ואנו שמחים לארח אותם וגאים על כך.

אנו מבקשים לעדכן, כי אנו עומדים בפני פתיחת פעילות ייעודית לחברים עם PTSD , אשר תיתן מענה חברתי כולל לחבריה באמצעות בניית מערך של פעילויות מגוונות שתתקיימנה הן בבית הלוחם והן מחוצה לו. לפרטים נוספים אבקשכם לפנות לאגף תרבות.

חברים יקרים, אנו מתקרבים בצעדי ענק אל הקיץ וכמובן שעיני כולנו נשואות אל המשחקים הפארלימפים בטוקיו, שיתקיימו בחודש אוגוסט השנה. הספורטאים שלנו עובדים קשה מאוד לקראת שריקת הפתיחה וככל הנראה הם יהוו את חלק הארי של המשלחת הפארלימפית למשחקים ביפן. נחזיק להם אצבעות ונעקוב בדריכות אחר הספורטאים שלנו! בהצלחה!

ברצוני לאחל לכולכם חג פורים שמח, חג פסח כשר ושמח וימים של אביב וצמיחה.

שלכם,
אבי לרמן
מנכ”ל ארגון נכי צה”ל

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שמואל ברקאי 49, אפקה, (בית הלוחם) תל־אביב , ת.ד. 39262
03-6461633/96
03-6416632
צור קשר